Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Головне про стентування. Інтерв’ю рентгенендоваскулярного хірурга Костянтина Хацько в етері 7-го каналу

Стентування — малоінвазивне втручання, в ході якого в артерію чи судину встановлюють стент, який розширює патологічно звужену ділянку. Звуження може бути викликане атеросклерозом — виникненням холестеринових бляшок, що утворюються на внутрішній оболонці судинної стінки. Детальніше про стентування та випадки, в яких воно необхідне, в етері 7-го каналу розповів завідувач відділення інтервенційної радіології, рентгенендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург Костянтин Хацько.

Хоча й стентування — це операція, проводиться вона під місцевою анестезією та через невеликі проколи. Навіть у випадках, коли стент встановлюють в коронарну, тобто серцеву артерію, пацієнт може знаходитись у свідомості, але без болю та страху. Костянтин Миколайович розповів що таке стент, яким чином його встановлюють та відповів на наступні питання:

• Хто потребує стентування, та які симптоми турбують пацієнтів?
• Які особливості стентування при гострих інфарктах?
• В чому різниця між стентування та шунтуванням?
• Чи змінюється стиль життя пацієнтів після таких операцій?

Детальніше дивіться у відео. Дізнатись більше про відділення інтервенційної радіології в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/department/endovascular/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/hacko-konstantin-nikolaevich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.