Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Головні питання до сімейного лікаря. Інтерв’ю сімейних лікарів Наталії Вільнер та Назара Пузанова

Сімейний лікар — найперша ланка при вирішенні будь-яких медичних проблем. Завдяки участі у медичній реформі укласти декларацію з таким спеціалістом можна і в Медичному домі та Поліклініках всієї сім’ї Odrex. Серед переваг — консультації висококваліфікованих спеціалістів та ряд досліджень, які пацієнт отримує безкоштовно.

Питання, з якими звертатись до сімейного лікаря, особливості укладання декларації та вакцинацію обговорили в етері каналу Думська ТВ разом з керівником напрямку сімейної медицини — Наталією Вільнер та завідувачем Поліклініки всієї сім’ї в Южному — Назаром Пузановим.

Задля того, щоб жителі Южного могли проконсультуватись і вирішити свої питання, не виїжджаючи з міста та околиці, в Поліклініці Odrex є три сімейних лікаря, з якими можна укласти декларацію. Крім цього, звернутись можна й до вузькопрофільних спеціалістів. Сімейні лікарі розповіли про те, які дослідження входять до програми НСЗУ, з якими запитами та у якому порядку звертатись до спеціалістів. Також відповіли на наступні питання:

• Пацієнт може самостійно звертатись до спеціалістів вузького профілю, чи потрібне направлення від сімейного лікаря?
• Які щеплення мають бути у дорослого? Які можна зробити в Поліклініці в Южному?
• Які групи пацієнтів мають обстежуватись профілактично щорічно?
• Що має знати кожен, аби підтримувати власний імунітет та дійсно здоровий спосіб життя?

Детальніше — в інтерв’ю Думська ТВ.

Дізнатись більше про сімейну медицину в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/gp/ та Поліклініку всієї сім’ї в місті Южне: https://odrex.ua/department/yuzhne/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/puzanov-nazar-viktorovich/, https://odrex.ua/specialists/vilner-natalya-mikhajjlovna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.