Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Грижа стравохідного отвору. Історія Катерини Попеско, пацієнтки хірурга Давида Махатадзе

Грижа стравохідного отвору діафрагми — захворювання, що характеризується зміщенням у грудну порожнину внутрішніх тканин та органів, які мають перебувати під діафрагмою. Зміщення органів у грудну клітину відбувається внаслідок надмірної еластичності діафрагми.

За статистикою, діафрагмальні грижі частіше діагностуються у жінок старшого віку.

На початкових стадіях розвитку захворювання зміщення органів виникає не постійно, а під впливом певних чинників — фізичних навантажень, сильного кашлю, вживання надлишкового обсягу їжі та інших. З прогресуванням патології випадання може бути постійним.

Пропонуємо вашій увазі історію Катерини Попеско, яка звернулась в Медичний дім Odrex зі скаргами на стійку тривалу печію, нудоту які впродовж тривалого часу доставляли дискомфорт та заважали повсякденному життю. Після проведених досліджень пацієнтці був поставлений діагноз «грижа стравохідного отвору діафрагми».

Консервативне лікування, що проводилось до звернення в Odrex, не приносило полегшення, тому пацієнтці була запропонована операція, яку провів хірург вищої категорії — Давид Махатадзе.

Одразу після проведеної операції пацієнтка стала себе краще почувати, скарги пройшли, і на другий день Катерина виписалась зі стаціонару Odrex. Післяопераційний період пройшов без ускладнень і пацієнтка змогла повернутись до звичного способу життя.

Детально про історію лікування пацієнтки дивіться в нашому новому відео.

Детально про напрямок загальної хірургії Odrex.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.