Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Хірургічне лікування дітей. Інтерв’ю Михайла Тернавського на Першому міському

Дитяча хірургія – розділ медицини, що вивчає вроджені вади, набуті захворювання та травми. Дитячі хірурги проводять огляди маленьких пацієнтів та встановлюють діагнози з огляду на особливості розвитку організму, а виявивши порушення або патологію, призначають лікування, профілактичні заходи, реабілітацію у післяопераційний період.

Про хірургічне лікування дітей в етері Першого міського каналу розповів дитячий хірург вищої категорії, хірург-онколог Медичного дому Odrex — Михайло Тернавський.

Михайло Сергійович відповів на такі питання:

  • З якого віку дітей має спостерігати дитячий хірург?
  • У якому віці можна робити планові та позапланові операції дітям?
  • Як морально підготуватись батькам до операції, та як підготувати дитину?
  • Які дії мають батьків, якщо малюк проковтнув щось зайве?
  • Які симптоми мають помічати батьки при огляді малюка?
  • Як не пропустити злоякісні пухлини в дітей, й що робити при їх виявленні?

Детально відповіді на ці та інші питання дивіться в записі етеру.

Через вік діти неспроможні адекватно оцінити стан свого здоров’я, тому батькам варто дуже уважно ставитись до будь-яких скарг та реагувати навіть на незначні прояви нездужання.

Нагадуємо вам, що Дитячий стаціонар Одрік приймає дітей від 1 місяця та спеціалізується на плановій хірургії, інтенсивній терапії та екстрених випадках. Усі палати й лікувальні кабінети адаптовані до потреб дітей, операційні укомплектовані спеціальними педіатричними інструментами і якісними витратними матеріалами.

Ви можете записатись на консультацію Михайла Тернавського через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Невідкладні операції дітям ми проводимо в будь-який день, цілодобово. Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71. До приймального відділення ви можете звернутись як напряму, так і через будь-яку службу швидкої допомоги.