Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ін’єкції гіалуронової кислоти від болю в колінах

Гострий біль в колінних суглобах обмежує ваші рухи та в один момент може не просто позбавити можливості вести активне життя, а й зробити кожен рух нестерпним. Іноді біль може бути настільки сильним, що людина починає безконтрольно приймати знеболювальні препарати, тим самим завдаючи іншим внутрішнім органам.

 

Іноді біль може бути настільки сильним, що людина починає безконтрольно приймати знеболювальні препарати, тим самим завдаючи іншим внутрішнім органам.

Та більш дієвий засіб справитись з болем в колінах — це ін’єкції гіалуронової кислоти.

У пацієнтів Медичного дому Odrex до кінця зими є можливість пройти курс внутрішньосуглобових ін’єкцій за зниженою ціною: один укол препарату від європейського виробника — 700 грн * (з препаратом включно). Це одна з найнижчих цін в регіоні.

Уколи гіалуронової кислоти знімають запалення, больовий синдром, роблять внутрішньосуглобову рідину більш щільною і в’язкою, внаслідок чого хрящова тканина краще захищена і швидше відновлюється.

Гіалуронова кислота — природний компонент сполучної, нервової та слизової тканини. Вона входить до складу багатьох біологічних середовищ організму, наприклад, слини, синовіальної рідини, крові.

У літніх людей або тих, хто страждає захворюваннями суглобів, кількість суглобового мастила різко знижується, воно перестає виконувати свої захисні та змащувальні функції, хрящова тканина руйнується. Це ще більше погіршує ситуацію, провокуючи запалення і посилення суглобових болів.

Введення гіалуронової кислоти в порожнину суглоба зменшує ці негативні наслідки, заповнюючи кількість синовіальної рідини, підвищуючи її в’язкість.

Ін’єкції допомагають і в тих випадках, коли остеоартрозу як такого ще немає, але є дефіцит синовіальної рідини, велике навантаження на суглоб (наприклад, при силових видах спорту), — тобто в тих випадках, коли суглоб потребує додаткового мастила.

Записатися на консультацію ортопеда-травматолога можна за номером: +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.

* Акція діє з 01.01.2021 по 28.02.2021 за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.