Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Артура Свейди пацієнта зі стенозом хребтового каналу

Архітектори знають все про те, як створювати найнадійніші та найпрекрасніші конструкції, а як щодо витонченої та складної конструкції, яка знаходиться у нас всередині — хребта та спинного мозку?

Пропонуємо вашій увазі історію архітектора Артура Свейди — пацієнта Медичного дому Odrex, якому була проведена операція нейрохірургом Владиславом Свєтлицьким.

Стеноз хребтового каналу, або спінальний стеноз — це досить поширене небезпечне захворювання, яке характеризується звуженням (зменшенням) хребетного каналу. Хвороба може супроводжуватись судомами, болем і порушенням чутливості в шиї, нижніх або верхніх кінцівках, проблемами в роботі сечового міхура та кишківника, а без належного лікування це захворювання може призвести до недієздатності.

Хвороба почала давати про себе знати з погіршення ходи, набряках в руках та втрати чутливості рук. Після проведення діагностики та визначення діагнозу пацієнт вирішив лікувати захворювання медикаментозно. Медикаментозне лікування призвело до того, що стан пацієнта погіршувався, а хвороба продовжувала прогресувати.

Через деякий час після виявлення захворювання та медикаментозного лікування пацієнт потрапив до Медичного дому Odrex. На знімках нейрохірург Владислав Свєтлицкий виявив стеноз на рівні 3 та 4 шийного хребця, який призвів до пошкодження спинного мозку.

Перед операцією Владислав Петрович обговорив з пацієнтом всі нюанси хірургічного втручання у світлі того, що через зволікання був втрачений час. В операційній пацієнту була виконана декомпресія на рівні третього та четвертого хребця, тобто були усунені структури, які тиснули на спинний мозок ззаду.

Наступного ранку після операції пацієнт відчув полегшення і збільшення сили в ногах. За дві доби після оперативного втручання він розпочав роботу з реабілітологами, а за місяць зміг грати на гітарі, виконувати складну роботу руками та повернувся до повноцінного життя.

Бажаємо сім’ї Артуру Яновичу міцного здоров’я і висловлюємо подяку нейрохірургу Владиславу Свєтлицькому.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Odrex.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.