Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Діани Горелік, пацієнтки Медичного дому Odrex з мультисистемним запальним синдромом

Ми знаємо, що коронавірусна хвороба у дітей, здебільшого, протікає легше, ніж у дорослих. Проте, починаючи з березня 2020 року, з ряду європейських країн та США стали надходити повідомлення про дітей з новим захворюванням, що має ознаки хвороби Кавасакі та синдрому токсичного шоку. Цей стан отримав назву «дитячий мультисистемний запальний синдром, асоційований з COVID-19».

Пропонуємо вам до перегляду історію Діани — маленької пацієнтки Медичного дому Odrex з мультисистемним запальним синдром, яку розповіли завідувач педіатричним відділенням, консультуючий педіатр Андрій Дечко, дитячий реаніматолог, анестезіолог Максим Очеретний та мама пацієнтки — Світлана Горелік.

Девятирічна Діана була госпіталізована Швидкою Odrex у важкому стані з лихоманкою, яка трималась протягом п’яти діб та супроводжувалась болями й висипами по всій поверхні тіла. Після госпіталізації терміново був зібраний консиліум.

За п’ять днів перебування у відділенні інтенсивної терапії та лікування введенням імуноглобуліна, стан маленької пацієнтки значно покращився, Діана почала розмовляти, вставати і була виписана у задовільному стані додому.

Детально про історію лікування пацієнтки дивіться в нашому новому відео.

Нагадуємо вам, про те, що викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.