Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Ендрю Пеппера, пацієнта Медичного дому Odrex з Канади

З Ванкувера до Одеси — по експертну хірургію. Ендрю Пеппер приїхав з Канади до Медичного дому, аби вилікуватися від варикозу. І у співробітників Odrex, і у канадського гостя залишились найприємніші спогади. «В Канаді дуже хороша система охорони здоров’я, але її проблема в тім, що операції призначають надто вибірково, і з моїм захворюванням мені б довелося чекати дуже довго і платити дуже дорого. Лікуватися в Україні виявилося більш ефективно: успішніше для здоров’я й вигідніше для гаманця».

Про процес лікування та свої враження у відеосюжеті розповідає сам Ендрю Пеппер та судинний хірург Медичного дому Odrex — Адамур Кучуберія.

Ендрю Пеппер і судинний хірург Адамур Кучуберія

Знайомство

Уперше я приїхав в Україну, щоб ближче ознайомитися з її історією. В мене є приятель з українським корінням, який запропонував мені приїхати сюди, оглянути визначні пам’ятки, побувати в музеях. На жаль, під час першого візиту я занедужав і мені довелося вирушити на батьківщину. Але я хотів повернутися в Україну знову.

У Канаді дуже хороша система охорони здоров’я. Але її проблема в тім, що операції призначають надто вибірково, і з моїм захворюванням мені довелося б чекати дуже довго й платити дуже дорого. А от лікуватися в Україні виявилося більш ефективно: успішніше для здоров’я й вигідніше для гаманця.

Враження

Удруге в Одесу я потрапив на День народження Канади, 1 липня. Літо тут досить спекотне, але можливо, це мені лише здається, бо я канадець, і в моїй країні рідко буває так тепло. Зате в цьому красивому місті панує настільки приємна атмосфера, що створюється відчуття постійного свята. Я отримав море задоволення від перебування тут.

Усе сподобалось і в Odrex. Я розмістився в гарній, просто ідеальній палаті. Мені видали піжаму, а на ногах зробили розмітку – шлях по венах, на якому відмічалося варикозне розширення. Операція пройшла навіть швидше, ніж планувалося. І я дуже високо оцінив те, що всі, хто перебував поруч, були готові допомогти. Завжди був хтось, хто чудово розмовляв англійською мовою. У мене стоїть додаток для перекладу на телефоні, але він не знадобився. Мій лікар, Адамур – просто неперевершений! Він узяв на себе організацію лікування, а також будучи прекрасним знавцем мови допоміг мені з комунікацією та з інформуванням батьків у Канаді. Після двох тижнів реабілітації на мене чекав літак до Канади…

Не прощаюся

Узимку я приїду знову – для повторної процедури. Більшості людей у випадку з варикозом не довелося б робити додаткові операції, але мій стан дуже специфічний. Хоча вже зараз я почуваюся набагато краще і готовий повернутися до роботи: моя посада називається dollyman («пайовик») – відповідаю за обладнання, ставлю рейки й управляю візком з оператором на зйомках блокбастерів.

Ендрю Пеппер і сімейний лікар Валентина Яджина

Розповідає Адамур Тамазович Кучуберія, судинний хірург

Ендрю – дивовижна людина з голлівудською посмішкою, коли він заходив у кожний кабінет до кожного лікаря, то завжди ніс позитив.

У нього була проблема з ногами протягом багатьох років. Але через особливу тактику ведення таких пацієнтів, у Канаді йому не могли надати лікування по страховці: варикоз там не вважається проблемою екстреного характеру, що потребує оперативного лікування.

Склерозування судин — другий етап лікування Ендрю

Перед операцією Ендрю пройшов низку консультацій, діагностику, лабораторні тести. Що особливо дивує іноземців, то це те, що в нас діагностика триває 2-3 дні, тоді як у Канаді розтяглася б на місяці. Це важливий фактор: велика кількість фахівців, аналізи, КТ, УЗД можна пройти за кілька днів, витративши при цьому цілком прийнятну суму. У нашого пацієнта нагромадилося багато питань, пов’язаних зі здоров’ям – і всі вони були вирішені в Odrex.

Ситуація Ендрю, який двома місяцями раніше зіштовхнувся з тромбофлебітом підшкірних вен на одній з ніг, потребувала термінового вирішення. Це саме те ускладнення варикозної хвороби, якого ми побоюємося. Йшлося вже про ймовірний розвиток трофічної виразки. Нас здивувало те, що він не зміг одержати належну допомогу в Канаді – попри те, що переніс тромбофлебіт, йому замість операції призначили венотоніки, антикоагулянти та компресійний трикотаж. Тому першим підходящим рейсом він прибув до нас.

Ендрю було зроблено традиційну, одну з найпопулярніших операцій по лікуванню варикозної хвороби – ендовенозну лазерну коагуляцію, таку саму маніпуляцію проводять і в Канаді, і в Штатах, і в країнах Європи.

Сама операція йшла в позитивній обстановці, ми ділилися анекдотами, пацієнт розповідав історії про Канаду, знайомив з типовими канадськими жартами. Сестри, персонал, усі були просто в захваті від Ендрю!

Відразу ж після операції наш пацієнт піднявся, і я супроводив його в палату. Він легко пересувався і весь цей час дивувався, як можна після операції, якій передували багаторічні муки, просто встати й піти.

Детальніше про судинну хірургію в Odrex — на сайті.

Записатися на консультацію судинного хірурга ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті.