Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Хасана Межиєва — бійця ММА з Латвії і пацієнта відділення ортопедії та травматології Odrex

Для професійних спортсменів складна травма може стати серйозною перешкодою для подальшої спортивної кар’єри. Тому багато спортсменів у випадку виникнення травми звертаються за лікуванням навіть за кордон, щоб мати можливість продовжити тренування та повернутись у великий спорт.

В нашому новому відео пропонуємо вашій увазі історію Хасана Межиєва — бійця ММА з Латвії і пацієнта завідувача відділення ортопедії та травматології Odrex — Костянтина Палагнюка.

Коли Хасан почав відчувати біль в колінах, він одразу пройшов МРТ — виявилось, що у пацієнта розрив менісків одразу на двох ногах.

В Медичному домі Odrex пацієнту була проведена малоінвазивна операція резекції менісків, і в той же день він мав змогу ходити і виписатись з лікарні. Процес післяопераційного відновлення пройшов без ускладнень, і протягом місяця Хасан Межиєв матиме можливість повернутись до змішаних єдиноборств, де він залишається вкрай успішним борцем.

Історію лікування пацієнта дивіться в нашому новому відео.

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex:
https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.