Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія лікування пацієнта Odrex з метастатичним ураженням хребта. Розповідає нейрохірург — Олександр Яворский

В новому відео ми пропонуємо вашій увазі історію пацієнта Медичного дому Odrex, який протягом багатьох років змагається за своє життя. Про процес лікування розповідає нейрохірург Медичного дому Odrex — Олександр Яворский.

Маючи онкологічне захворювання, пацієнт багато років проходив лікування, але, на жаль, терапія не дала необхідного результату і в наслідок у пацієнта виникло метастатичне ураження хребта з руйнуванням одного з хребців.

В результаті пацієнт опинився в ситуації, коли треба було вибирати продовжувати лікування основного захворювання чи ризикнути і вдатися до великого нейрохірургічного втручання і зберегти можливість ходити.

Сучасне оснащення Медичного дому Odrex і можливості нейрохірургічної допомоги дозволяють нам здійснювати допомогу пацієнтам з різноманітними патологіями хребця. Від поширених захворювань, таких як грижа міжхребцевого диску до складних, унікальних багатокомпонентних операцій, коли ми можемо як видалити пухлину хребця так і виконати реконструкцію вісі хребта або стабілізувати хребет, використовуючи при цьому сучасні, максимально малоінвазивні методики.

Подробиці дивіться у нашому відео.

Детальніше про нейрохірургію в Odrex: https://odrex.ua/department/neurosurgery/

Записатися на консультацію нейрохірурга ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті: https://odrex.ua/specialists/yavorskijj-aleksandr-anatolevich/