Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія лікування пацієнта Odrex з перекритим антральним відділом шлунка

Володимир — моряк з великим стажем, який під час рейсу відчув болі у шлунку. Страждаючи на болі, через п’ять місяців після їх виникнення, нашого пацієнта шпиталізували в клініку в Китаї, де він провів ще місяць. Потім — перевезли до клініки у Швеції, де Володимир пройшов курс хімієтерапія. Однак хвороба прогресувала, і через рік перебування в Шведській клініці Володимир повернувся в Україну.

В Медичний дім Odrex пацієнт потрапив у важкому стані, з діагнозом — пухлина антрального відділу шлунку, з повним стенозом, тобто шлунково-кишковий тракт був перекритий внаслідок розвитку пухлинного процесу. Пацієнт не міг харчуватись і тривалий час перебував на парентеральному харчуванні — коли всі поживні речовини вводяться внутрішньо в вену.

Було прийнято рішення про встановлення пілоро-дуоденального стента. Операцію провів хірург, ендоскопіст, в.о. завідувача хірургічним відділенням №2 — Віталій Русаков.

На даний час пацієнт проходить комбіноване лікування у терапевта Наталії Лукомської, але нарешті, після двох років, має змогу повноцінно харчуватись. І якість життя чоловіка змінилась кардинально.

Історію Володимира дивіться в нашому сюжеті.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.