Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія лікування пацієнта судинного хірурга Odrex — Андрія Лаври

Успіх у лікування гарантує не лише правильний вибір тактики, але й оперативність в діях всього персоналу. Історія нашого пацієнта якраз це доводить – вчасно надана допомога призвела до швидкого одужання. Читайте відгук пацієнта О., якого прооперував судинний хірург Андрій Лаври.

«Це було в гаражі, він обробляв дошки болгаркою, коли раптово одна з них відлетіла й влучила прямо в ногу в область гомілковостопу. Ногу розрізало, дійшло ледь не до кістки. Я була в той момент на роботі – він мені зателефонував, я сказала терміново їхати в приймальне відділення Odrex. Чоловік, який працював разом з ним, привіз його», – розповідає дружина нашого пацієнта.

В приймальному відділенні чоловіка оглянули і терміново викликали судинного хірурга, адже у пацієнта було пошкодження магістральної судини лівої ноги.

«Треба була робити операцію. Ми транспортували його в операційну, там провели реконструкцію судини за методикою «кінець в кінець», завдяки чому вдалось зберегти нормальний кровоток у стопі. Того ж дня він поїхав додому», – розповів Андрій Лаври.

Загалом О. провів в Медичному домі близько 3 годин.

«Все було класно, впоралися на ура. І, до речі, безболісно. Я дуже вдячний персоналу за таку швидку реакцію. Все зробили оперативно та акуратно. І я в той же день пішов на своїх ногах. І хоча мені говорили, що з такою травмою загоєння буде тривати до 2 місяців, але от зараз минуло 10 діб, а я вже хожу без палички», – ділиться з нами пацієнт.

З рани вже зняли шви, залишився незначний післяопераційний рубець. Втім, з часом і він зменшиться.

Детальніше про судинну хірургію в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію Андрія Андрійовича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.