Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Михайла Романовича, пацієнта Медичного дому Odrex з діагнозом рак стравоходу

У нас завжди викликають захоплення пацієнти, які з позитивом ставляться до процесу лікування, зберігають оптимізм та гарний настрій навіть під час не надто приємних процедур і тривалого лікування.

Історія Михайла Романовича, пацієнта Odrex, — саме така. У відео він ділиться нею разом з хірургами-ендоскопістами Медичного дому Odrex — Віталієм Русаковим, Савелієм Узуном.

Михайло Романович звернувся в Odrex зі скаргами на важкість при ковтанні їжі, внутрішній дискомфорт та різку втрату ваги. До цього в Odrex проходила лікування дружина пацієнта, і подружжя дуже цінує роботу невролога Олега Танеєва, тож сумнівів щодо вибору медзакладу не мали.

Пацієнту була призначена скринінгова гастроскопія, і під час дослідження лікарі виявили звуження стравохідного переходу. Поки лікарі очікували гістологічну верифікацію, пацієнт на тлі консервативної терапії не міг ефективно харчуватись, тому було виконано балонну дилатацію, яка, на жаль, не дала суттєвого ефекту.

Коли отримали результати гістології, виявилось, що діагноз — рак стравоходу, який найчастіше розвивається безсимптомно. Це одна з найбільш агресивних злоякісних пухлин, яка характеризується швидким метастазуванням. Проте в даному випадку лікування розпочалось дуже вчасно.

Під час консиліуму разом з колегами з Клінічної онкології було прийняте рішення про встановлення стравохідно-шлункового стента. Операція пройшла успішно: Михайло Романович почав нормально харчуватись, набирати вагу та перейшов до лікування під контролем клінічних онкологів.

Детально про ендоскопію в Odrex.

Записатись на консультацію ендоскопіста в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.