Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія пацієнта Медичного дому Odrex з деформацією обох стоп та важкою неврологічною патологією

В новому відео ми пропонуємо вашій увазі історію зовсім юного пацієнта Медичного дому Odrex з деформацією обох стоп та важкою неврологічною патологією. Про процес лікування розповідає дитячий ортопед-травматолог — Олександр Корольков.

На одній стопі пацієнт мав вроджену аномалію, а післяопераційний рубець спровокував вивих плюсне фалангового суглоба. На другій стопі пацієнт мав плоско-вальгусну деформацію четвертого ступеня.

Операція була проведена одночасно на двох стопах. На одній посічений рубець, вправлений вивих та проведена пластика, на іншій стопі була проведена трисуглобна коригуюча резекція стопи.

В результаті операції, що провели Олександр Корольков та Василь Фізор, пацієнт зможе в достатньо короткий проміжок часу ходити без обмежень.

Нагадуємо вам про те, що на базі Медичного дому доступна вся необхідна діагностика та консультації вузьких фахівців, крім ортопедо-травматологічної операції можна виконати корекцію супутніх патологій, а після операції ортопеди-травматологи та реабілітологи допоможуть правильно дозувати навантаження. Дитячій ортопед-травматолог вищої категорії Олександр Іванович Корольков консультує та проводить операції в Odrex декілька раз на рік.

Детальніше про ортопедію та травматологію в Odrex: https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію ортопеда травматолога ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті: https://odrex.ua