Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія пацієнта відділення ортопедії та травматології Odrex — Амнона Тала

Амнон Тал, пацієнт відділення ортопедії та травматології Odrex, понад 40 років тому отримав складне вогнепальне поранення. З роками коліно завдавало страждань, і пацієнт терпів сильний біль. У 2014 році, Амнону знадобилось ендопротезування колінного суглоба, яке провели вдома, в Ізраїлі. Але на цьому проблеми не закінчились.

П’ять років потому знову почались болі та з’явилась проблема нестабільності суглобу. Пошуки закладу, в якому могли б допомогти, зайняли багато часу та значно розчарували чоловіка. Тоді Амнон Тал і звернувся до Медичного дому Odrex. Після обстеження лікарі відділення ортопедії та травматології вирішили виконати ревізійне ендопротезування, яке й стало рішенням ряду проблем.

Відтоді, як виконали операцію, пацієнт відмітив, що може набагато краще пересуватись, а колінний суглоб більш стабільний. Але команді відділення разом з пацієнтом довелось зіштовхнутись з певними складнощами вже й після операції.

Про шлях пацієнта, перепони та успіхи розповіли лікарі, які займались цим випадком: завідувач відділення Костянтин Палагнюк та ортопеди-травматологи Василь Фізор і Руслан Велієв.

Дивіться історію пацієнта Медичного дому Odrex в нашому новому відео.
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/department/traumatology/ або за номером +38 (048) 730-00-30.