Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Артроз: профілактика та лікування

Життя людини в сучасному світі пов’язане з постійним рухом і фізичними навантаженнями. Дуже часто, через надмірні навантаження на опроно-рухівний апарат у людини виникають захворювання, які знижують якість життя.

Про лікування артрозу колінного суглоба в нашому новому відео розповідають завідувач відділення ортопедії та травматології Костянтин Палагнюк та ортопед-травматолог Акраман Межиєв.

Артроз колінного суглоба — це дистрофічні зміни в суглобі, при якому спочатку відбувається руйнування хрящів, порушення здорової структури зв’язок і навколосуглобових м’язів разом з кісткою суглоба до яких пізніше може додатися і запалення. Це поширене захворювання, яке веде до інвалідності, тому до його лікування потрібно підходити серйозно, не ігнорувати навіть перші симптоми.

Галина Анатолієвна звернулась за допомогою в Медичний дім Odrex зі скаргою на біль в коліні, яка турбувала її протягом 12 років. Після обстеження у пацієнтки був виявлений артроз колінного суглоба третього ступеня і проведена операція по заміні колінного суглоба. Після операції з першого дня пацієнтка має можливість вільно пересуватися без додаткової допомоги.

Детально про історію лікування пацієнтки дивіться в нашому відео.

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.