Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія пацієнтки з величезною пухлиною задньої черепної ямки

Людина не завжди має змогу об’єктивно оцінити своє самопочуття. Коли відчуває себе погано, але не має конкретних відповідей на питання що болить та як, звикає та навчається жити у цих умовах. День змінюється днем, рік — роком, а стан не змінюється. Наше завдання, як тих, хто поряд, — це бути уважними до своїх близьких, помічати зміни, не знецінювати і залишатись чуйними. Якщо вчасно помітити дивні переміни та порадити звернутись за допомогою, можна уникнути страждань рідної людини.

Така ситуація була з нашою пацієнткою Наталією Георгіївною, яка отримала довгоочікуване полегшення після видалення пухлини мозку. Про незвичайну історію лікування разом з пацієнткою розповідають нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук Андрій Обливач та нейрохірург Odrex — Владислав Свєтлицький.

Виражені симптоми у вигляді сильного головного болю, який не давав змоги вставати з ліжка, вранішня нудота та блювота, загальна слабкість супроводжували Наталю Георгіївну не один рік, і саме близькі наполягли на обстеженні. У пошуках проводили різні дослідження, але проблеми ніби й не було. І саме завдяки МРТ головного мозку знайшли джерело неприємних симптомів — велика доброякісна позамозкова пухлина, що тиснула на життєвоважливі структури.

Підготовка до втручання зайняла кілька днів. Подібна операція має свої складнощі через місце пухлини, її розміри та структуру. Нейрохірургам вдалось видалити новоутворення повністю. Прийшовши до тями, пацієнтка відчула полегшення, а на момент виписки впевнена, що головний біль та втома залишились у минулому.

Більше про нейрохірургію в Odrex.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.