Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Шень Сяовей, пацієнтки з переломом хребта. Нейрохірург Владислав Свєтлицький

Шень Сяовей потрапила в Медичний дім Odrex після падіння з висоти трьох метрів на спину. Доставили пацієнтку в Медичний дім Odrex службою швидкої допомоги, оперативно провели обстеження, яке виявило компресійний перелом першого поперекового хребця. Уже через декілька годин пацієнтка знаходилась в операційній нейрохірурга Владислава Свєтлицького.

У повсякденному житті, намагаючись встигнути зробити все й одразу, ми ризикуємо отримати травму. І якщо з незначними забиттями, опіками, порізами ми можемо впоратись самотужки, то перелом — це випадок, коли без кваліфікованої та термінової допомоги лікарів нам не обійтись.

Для того, щоби прибрати навантаження зі зламаного хребця й дати можливість йому самостійно зростись, пацієнтці була встановлена конструкція з титанових гвинтів та балок. Матеріал конструкції — сучасний медичний титан, який немає протипоказів для проведення таких обстежень як, наприклад, МРТ. Операція пройшла дуже швидко, й того ж вечора в палаті пацієнтка вже вставала.

Зростання хребця в такому випадку відбудеться в середньому за дванадцять місяців. Під час цього періоду треба контролювати свою активність і навантаження, а після повноцінного загоєння пацієнтка матиме змогу жити повноцінним життям і навіть займатись екстремальними видами спорту

Бажаємо Шень Сяовей швидкого одужання та дякуємо Владиславу Петровичу та команді операційного блоку за чудову та якісну роботу!

Детально про нейрохірургію в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію або діагностику ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.