Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Хіміотерапія під час карантину. Консультує Марина Бєлоцерковська

Онкологічна служба Медичного дому Odrex продовжує свою роботу в стандартному режимі та повному обсязі. В онкологічному відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, які забезпечують якісне і сучасне лікування сертифікованими препаратами кращих світових виробників.

Детальніше про можливості хіміотерапії в Медичному домі Odrex нам розповіла клінічний онколог, хіміотерапевт Марина Бєлоцерковська.

Команда онкологів Медичного дому Odrex спеціалізується на лікуванні пацієнтів з будь-якими видами онкопатології, за винятком дитячої онкології, а в області гематології ми займаємося тільки лікуванням пацієнтів з лімфомами.

Схема лікування кожного пацієнта визначається з урахуванням конкретної клінічної ситуації та використанням сучасних протоколів і методів діагностики. Якщо захворювання на початковій стадії — існують чіткі протоколи, які регламентують кількість курсів та тривалість лікування. У лікуванні пацієнтів ми орієнтуємося на стандарти Американського онкологічного товариства та Європейського товариства онкологів.

У випадках, коли розвивається несприйнятливість до проведеної раніше терапії і потрібна корекція лікування — фахівці відділення детально вивчають конкретну клінічну ситуацію і приймають оптимальне для пацієнта зважене рішення. Це може бути зміна режиму хіміотерапії, зміна доз препаратів, включення в лікування інших методів (хірургічне лікування, променева терапія). Кожен випадок ми з командою онкологічного відділення обговорюємо окремо на зборах, що називаються Tumor Board.

Нашим пацієнтам не обов’язково цілодобово перебувати в стаціонарі. Це залежить від схеми терапії. Багато пацієнтів проходять лікування на базі денного стаціонару, або приймають терапію у вигляді таблеток. У цьому випадку пацієнтам не потрібна госпіталізація взагалі. Вони можуть відвідувати медичний заклад тільки для контролю перебігу захворювання та аналізів.

Записатися на консультацію клінічного онколога, в тому числі — онлайн, можна за номером +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.