Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Китайгород Тетяна Олексіївна — педіатр, неонатолог Медичного дому Odrex

Народження дитини, стан її здоров’я в перші дні зростання та розвитку — дуже важливі питання для всіх батьків. Неонатолог — це лікар, який першим зустрічається з новонародженою дитиною та спостерігає за її станом з перших днів.

З радістю повідомляємо вам, що команда Медичного дому Odrex поповнилася новим спеціалістом, педіатром та неонатологом — Китайгород Тетяною Олексіївною.

Неонатологія вивчає особливості нормального розвитку, а також патологій новонароджених дітей, питання реанімації, терапії, реабілітації протягом перших місяців життя малюка.

Тетяна Олексіївна — лікар вищої кваліфікаційної категорії, загальний стаж роботи в педіатрії та неонатології складає понад 20 років. Має досвід роботи в стаціонарі, з маленькими пацієнтами, які потребували інтенсивної терапії, щодня надавала консультативну допомогу новонародженим дітям, дітям з різними патологічними станами будь-якої складності.

Лікар Китайгород проходила удосконалення в кращих клініках України та у своїй роботі застосовує сучасні методи діагностики та лікування, ґрунтуючись на рекомендаціях провідних фахівців.

Записатися на консультацію до Тетяни Олексіївни ви можете за телефоном +38 (048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті.