Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Коли необхідна консультація з грудного вигодовування? Розповідає сімейний лікар, консультант з грудного вигодовування Валентина Петромарчук

В Odrex з’явився сертифікований консультант з грудного вигодовування! Це наш сімейний лікар Валентина Романівна Петромарчук. Сьогодні разом з нею розкажемо, коли корисна консультація експерта з грудного вигодовування.

Про себе Валентина Романівна каже: «Більш за все я люблю працювати з новонародженими діточками та їх матусями, сприяти лагідному взаємозвʼязку всієї родини у різних ситуаціях. Нещодавно я активно розпочала свою роботу у напрямку організації грудного вигодовування. Для мене це новий всесвіт, бо я відчуваю відповідальність за повноцінний розвиток маленької людини, якій особисто мені хочеться віддати все найкраще».

Отже, які питання вирішує консультант з грудного вигодовування?

  • Перш за все, я намагаюся кожній матусі надати психологічну підтримку в будь-якому випадку, сьогодні це надважливо.
  • Правильне прикладання дитини до грудей.

Багато хто може висловити думки про те, що це дуже природньо і допомога спеціаліста не потрібна, але так буває не завжди. Чимало питань, проблем та складнощів виникають на цьому шляху. Звичайно, що порад можна знайти багато, але тут важливо отримати професійні та доказові рекомендації, щоб не нашкодити дитині та матері.

  • Повернення грудного вигодовування попри призначення суміші. Відомо, що релактація можлива у будь-який час після пологів. Це складна робота, та в цьому дуже важлива не тільки підтримка всієї родини, сили та натхнення матері, але і вірні та чіткі кроки від консультанта з ГВ.
  • Огляд та оцінка. Завдяки тому, що Валентина Романівна має педіатричний досвід, лікарка може на прийомі оцінити, наскільки відповідає розвиток вашої дитини віку, та своєчасно встановити, чи достатньо грудного молока вона отримує. Якщо ні, то розпочати роботу у напрямку налагодження лактації та повноцінного розвитку дитини. Варто не забувати, що у невідповідності розвитку чимало інших причин, які потрібно буде виключити.
  • Догляд за грудьми: як попередити лактостаз та що робити, якщо він виник? як вирішити проблеми болю у грудях під час прикладання?
  • Супровід ГВ під час хвороби матусі.
  • Розбір протипоказів до будь-якого препарату під час годування грудним молоком. Якщо мати планує приймати чи вже приймає медикаменти, це має бути безпечно для дитини.

Все це є рутиною на прийомі консультанта з грудного вигодовування, і може стати дуже корисним для молодих мам. Отже, очікуємо всіх, хто бажає отримати консультацію Валентини Романівни.

А записатись на консультацію сімейного лікаря ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.