Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Колоноскопія в Медичному домі Odrex

Колоноскопія — малоінвазивне дослідження внутрішньої поверхні товстої кишки і дистальних відділів тонкої кишки, яке дозволяє виявити ряд захворювань: доброякісні (поліпи, ліпоми) та злоякісні (рак) новоутворення, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, кишкову кровотечу, дивертикуліт та інше.

Дане ендоскопічне дослідження є одним з найбільш достовірних методів діагностики, а при сучасному технічному оснащенні та належній кваліфікації лікаря більшість пацієнтів відчувають тільки мінімальний дискомфорт від діагностики. Ми рекомендуємо виконувати процедуру під «седативним ефектом» — даний анестезіологічний супровід під час процедури застосовується в більшості розвинених країн.

Колоноскопія виконується за допомогою гнучкого ендоскопа (довга, тонка гнучка трубка з камерою і джерелом світла), який проводиться через задній прохід у відділи товстої та термінальний відділ тонкої кишки, і дозволяє спеціалісту детально оглянути слизову оболонку досліджуваних відділів кишечника, не пошкоджуючи її.

Особливості проходження дослідження в Медичному домі Odrex:
• Інноваційне обладнання, ендоскопічна стойка експертного рівня Pentax.
• Висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом.
• Можливість огляду тонкої кишки.
• Найсучасніша і точна діагностика за світовими протоколами.
• Видача пацієнтам відеодокумента дослідження.
• Check-Up програма та індивідуальний супровід.

На фото — ендоскопіст Медичного дому Odrex Ігор Миколайович Діордіца.

Детально про те, як проходить процедура, як підготуватись до діагностики та знеболення під час колоноскопії ви можете прочитати на нашому сайті.

Записатись на діагностику ви можете за допомогою форми на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.