Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Команда операційного блоку Odrex

За 9 років в операційному блоці Медичного дому Odrex було проведено понад 26 000 оперативних втручань.

Оснащений з використанням новітніх технологій та останніх досягнень у сфері медицини операційний блок забезпечує високу якість й максимальну безпеку допомоги пацієнтам, які потребують як планового так і ургентного хірургічного лікування.

Крім надсучасного обладнання, ключовою ланкою операційного блоку Медичного дому Odrex є висококласні фахівці, які мають знання та великий практичний досвід.

Команда операційного блоку бажають вам вдалого та продуктивного тижня! На фото: операційні сестри Анастасія Ярко, Оксана Дмитрик, Надія Левицька, Алла Хмеленко, координатор операційного блоку Олег Савелюк, операційні сестри Світлана Желновач, Юлія Лихачова, Тетяна Коєва, старша медична сестра операційного блоку Анжеліка Білогуб, операційна сестра Олена Данилюк!

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Одеса, Розкидайлівська, 69/71. Ми приймаємо пацієнтів з абсолютно різними патологіями та проводимо оперативні втручання 24/7.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.