Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Команда PULSE отримала статус центру офіційно сертифікованого організацією NAEMT

Головне, чого вчить нас війна — цінувати людське життя. Життя військових, волонтерів та цивільних.

З перших днів повномасштабного вторгнення команда Медичного дому Odrex бере активну участь у навчанні військових та цивільних правилам та алгоритмам надання домедичної допомоги. За цей час в стінах Medical Hub Odrex пройшло понад 300 теоретичних та практичних занять з тактичної медицини для дорослих та дітей.

Віднедавна наші партнери — команда PULSE — стали центром навчання тактичній медицині, офіційно сертифікованим уповноваженою організацією США — NAEMT. Це означає, що відтепер військові Збройних сил України та інших організацій сил оборони отримуватимуть якісні навчальні послуги за американськими стандартами. Інструктори здобуватимуть сертифікацію, яка визнається НАТО та зможуть, при проходженні підготовки, використовувати ресурси організації NAEMT.

Вітаємо наших партнерів зі здобуттям сертифікації світового рівня, дякуємо за вашу важливу, невпинну, щоденну працю: за час існування PULSE навчили понад 10 000 курсантів, і ми раді бути частинкою цього. Бажаємо сил, терпіння, витримки і не зупинятись на досягнутому!

Ділимось фоторепортажем із занять з тактичної медицини.