Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Конференція: «Міждисциплінарні аспекти лікування патологій суглобів. Складні клінічні випадки» в Medical Hub Odrex

Минулого тижня в Medical Hub Odrex пройшла науково-практична конференція на тему: «Міждисциплінарні аспекти лікування патологій суглобів. Складні клінічні випадки».

Конференція пройшла в онлайн та офлайн форматах для ортопедів-травматологів, ревматологів, неврологів та сімейних лікарів.

Модератор конференції — Палагнюк Костянтин Валентинович, ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, завiдувач вiддiлення ортопедії і травматології Медичного дому Odrex.

На конференції свої доповіді представили:

Василець Вікторія Вікторівна — ревматолог вищої категорії Медичного дому Odrex, головний позаштатний ревматолог Одеси, Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ.

Межиєв Акраман Умарович — ортопед-травматолог Медичного дому Odrex

Буза Руслан Володимирович — ортопед-травматолог Медичного дому Odrex

Велієв Руслан Адиль Огли — ортопед-травматолог Медичного дому Odrex

Під час конференції ми поговорили про патології колінного, кульшового та плечового суглобів їх діагностику, профілактику та сучасні методи лікування. Окремо ми поговорили про біль у суглобах і те, коли слід направляти пацієнтів до ревматолога?

Дякуємо лекторам за цікаві доповіді, а всім учасникам — за питання та дискусії. Ділимось фотозвітом та чекаємо вас на нових заходах в Medical Hub Odrex.