Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Корпоративні річні програми від Медичного дому Odrex

З радістю повідомляємо вам про нову програму від Медичного дому Odrex, розроблену нашими спеціалістами для компаній з колективом від 20 чоловік. Роботодавець може підібрати програму, в яку входять необхідні послуги з підтримки здоров’я своїх співробітників, а також захисту від можливих ризиків під час робочого процесу.

В програму можуть входити наступні напрямки:
• підписання декларації з сімейним лікарем;
• ургентна допомога;
• проведення діагностики;
• консультації фахівців;
• офісна аптечка;
• медогляди для співробітників;
• стаціонарне лікування і т.д.

Умови вибору корпоративних програм від Odrex гнучкі. Клієнт може вибрати кілька послуг з різних програм, а співробітники отримають різні пропозиції в залежності від стажу, ризиків і інших побажань роботодавця. Програми також можуть забезпечувати медичне обслуговування одного тільки працівника або ж і членів його сім’ї. Крім того, послуги можуть здійснюватися за адресою підприємства або ж з додатковими викликами додому.

Вибираючи медичну програму, роботодавець відштовхується від наявного бюджету компанії, специфіки і умов праці персоналу, а також власних побажань по її наповненню. Договір може включати в себе як самий мінімальний набір опцій, так і розширений пакет.

Турбота про здоров’я співробітників і отримання якісного медичного обслуговування — вигідно як для роботодавця, так і його співробітників. Це дозволяє бути впевненими в завтрашньому дні, не переживати з приводу непередбачених ситуацій, не витрачати час на пошуки лікаря або ж клініки. Подібні рішення сприяють зменшенню плинності на робочому місці і впливають на імідж компанії.

Докладніше про програму можна прочитати на нашому сайті.

Медичні послуги в рамках дії програми надаються на базі Медичного дому Odrex, розташованого за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71.

Якщо у вас з’явилися питання, зверніться до менеджера з програм за телефоном +38 (048) 752-88-80 або заповніть онлайн-форму для зворотнього зв’язку.