Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лазерні технології в дерматології. Консультує дерматовенеролог Odrex — Юлія Теплюк

Шрами, пігментація або новоутворення на шкірі, зморшки чи розтяжки, можливо й незначні, але проблеми. Приховувати більше не потрібно, адже їх можна позбутись. Рішення лазер, який відтепер є в Медичному домі Odrex. Детальніше про те, в яких випадках ефективно використовувати лазер, розповіла дерматовенеролог Юлія Теплюк

З якими проблемами можна звертатись?

  • Корекція шрамів, післяопераційних дефектів, стрій і розтяжок. Процедура проводиться завдяки багаторазовому повторенню лазерного шліфування DOT. Таким чином рубець стає м’якше, еластичніше, не викликаючи деформацію навколишніх тканин. За кольором рубець стає близьким до тону шкіри і вирівнюється по рельєфу.
  • Лазерне видалення пігментації, наприклад, веснянок чи плям на шкірі — процедура, яка є золотим стандартом і найбільш ефективним методом видалення будь-якого роду дисхромії. Завдяки впливу лазерного променя на частки меланіну пошарово руйнується пігмент, а на місці зруйнованої ділянки шкіри з’являються молоді клітини.
  • Видалення новоутворень. Лазерне видалення є найбільш ефективним в тому числі і для видалення ряду новоутворень, оскільки дозволяє безболісно і безпечно видалити навіть найглибші і щільні новоутворення за найменш короткий проміжок часу. А за допомогою режиму DOT існує можливість корекції навколишніх тканин для естетичного подальшого вигляду.
  • Процедури для обличчя, шиї і зони декольте. Спираючись на сучасні протоколи, лазерне шліфування рубців після вугрової хвороби і постакне можливо поєднувати з корекцією мімічних зморшок і «кілець Венери».

Які переваги лазерної корекції в Odrex?

У Медичному домі використовують лазерну систему експертного класу Deka Laser SmartXide2. Для пацієнтів це означає нове, якісне та технологічне обладнання.

DOT-технологія, на якій базується принцип роботи, дозволяє проводити процедуру з найменшою травматизацією тканин, проти інших систем. Викликано це тим, що лазерний промінь подається не єдиним монолітом, а пучком, який проникає на конкретно встановлено безпечну глибину шкіри. Миттєві імпульси потрапляють на зазначені точки, не травмуючи прилеглі ділянки шкіри. Завдяки цьому значно скорочується і період відновлення.

Неоднорідність шкіри або слизових навіть на невеликій ділянці зумовлює застосування різних імпульсів для кожної точки, що можливо завдяки нашому лазеру. Різні форми імпульсів надають недосяжний раніше рівень безпеки для пацієнта, разом з видимими та бажаними результатами.

Дізнатися більше про дерматологію в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.