Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лекція Ольги Куліш в Зеленому театрі

16 серпня о 19:00 запрошуємо на лекцію гінеколога Ольги Куліш!

Не дивлячись на те, що синдром полікістозних яєчників зустрічається досить часто, лікарі й досі не знають точних причин його виникнення, а пацієнтки можуть не здогадуватись про сам факт того, що в них є цей розлад. Це справді важлива тема: СПКЯ небезпечний тим, що може призвести до безпліддя, та вносить малоприємні корективи в усі сфери життя. На лекції ми розповімо, як налагодити складний діалог між яєчниками та рештою органів та систем, покращити якість життя та підготуватись до здорової вагітності.

На лекції ви дізнаєтесь про:

• Як проблеми з яєчниками призводять до акне, випадіння волосся, порушень сна, тривожного розладу та інших симптомів.
• Зірки, які зіткнулись із проблемою СПКЯ.
• Як синдром полікістозних яєчників веде до розладів менструального циклу: нерегулярність, ановуляторний синдром, виражений ПМС. Як привести все це до ладу?
• Коли потрібна операція?
• СПКЯ та безпліддя: який план дій?

На лекції кожен бажаючий може поставити будь-які питання спікеру.

Лекцію читає Куліш Ольга Миколаївна — акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-хірург, онкогінеколог Медичного дому Odrex. Чинний член Європейської асоціації гінекологічної ендоскопії (European Society of Gynaecological Endoscopy, ЕSGE) і експерт телепроекту СТБ «Я соромлюсь свого тіла». Доктор проходила стажування в багатьох європейських клініках Німеччини, Австрії, Франції та ін. Ольга Миколаївна спеціалізується на оперативній гінекології та малоінвазивної хірургії, щомісяця проводить близько 350 консультацій та виконує понад 60 операцій.

Чекаємо на вас, буде цікаво!