Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення гострих респіраторних захворювань Odrex

Щодня лікарі відділення гострих респіраторних захворювань Медичного дому Odrex проводять лікування пацієнтів з респіраторними інфекціями та пневмоніями. Основний напрямок нашої роботи — порятунок пацієнтів з коронавірусом.

Висловлюємо подяку лікарям відділення, за кропітку працю, за досвід, знання та турботу, які ви щодня віддаєте на благо людей, які потребують допомоги! На фото маленька частина великої воманди відділення респіраторних захворювань: Анастасія Сергієва, Ігор Тендіт, завідувачка Олена Усенко, Олена Узун та Ганна Куцебо.

Детально про відділення респіраторних захворювань.

Нагадуємо вам про те, що здати ПЦР-тест, експрес-тест на антиген та тести на антитіла до COVID-19 ви можете в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex, якщо ви не маєте симптомів, або в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71 при наявності симптомів.

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30.