Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення ортопедії та траматології Медичного дому Odrex

Відділення ортопедії та травматології Odrex об’єднує лікарів з великим досвідом в ортопедії та травматології, учасників навчання та стажування в Україні та за кордоном. Для надання більш якісної та повноцінної допомоги пацієнтам лікарі відділення готові до прийому пацієнтів щоденно і цілодобово.

Лікарі відділення ортопедії та травматології бажають вам вдалих вихідних! На фото зліва направо ортопеди-травматологи Акраман Межиєв, Руслан Буза та керівник напрямку ортопедії і травматології, ортопед-травматолог Костянтин Палагнюк.

Травматологічні операції, встановлення ендопротезів та металоконструкцій в Медичному домі Odrex здійснюються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Під час процедури контролюються і виводяться на монітор всі параметри життєдіяльності пацієнта, що допомагає швидко усувати можливі ускладнення і реагувати на непередбачені ситуації.

Детально про відділення ортопедії та травматології.

Записатися на консультацію до ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex можна цілодобово за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.