Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex

Лікарі відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex, Василь Фізор та Руслан Вєлієв, бажають всім гарних вихідних та гарного настрою!

Відділення ортопедії та травматології займається діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату, обумовлених травмами, вродженими або набутими порушеннями. Для надання більш якісної та повноцінної допомоги пацієнтам лікарі відділення готові до прийому пацієнтів щоденно і цілодобово.

Травматологічні операції, встановлення ендопротезів та металоконструкцій в Медичному домі Odrex здійснюються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта та з використанням найсучаснішого обладнання та якісних матеріалів.

Коли потрібно звернутись до ортопеда-травматолога:
• захворювання опорно-рухового апарату,
• садна, рани, забої,
• переломи, струси, вивихи,
• розтягнення зв’язок, надриви сухожиль, розриви м’язів,
• синдром тривалого здавлення.

Нагадуємо вам, що зараз ви можете пройти курс внутрішньосуглобових ін’єкцій гіалуронової кислоти від болю в колінах за зниженою ціною: один укол препарату від європейського виробника — 700 грн* (з препаратом включно), і це одна з найнижчих цін в регіоні. Детальніше за посиланням: https://odrex.ua/inehkciyi-gialuronovoyi-kisloti-proti-bolyu-v-kolinakh/

Детально про відділення ортопедії та травматології: https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.