Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення ультразвукової діагностики Odrex

Види та напрямки ультразвукового обстеження грають важливу роль в сучасній медицині. УЗД — метод неінвазивного дослідження організму, який на сьогодні є одним з основних інструментів сучасної медицини, застосовується практично у всіх її областях, а також є найдоступнішим видом діагностичних інструментальних процедур, найнадійнішим та необхідним методом для постановки або підтвердження діагнозу.

Лікарі відділення ультразвукової діагностики на чолі із завідувачкою відділення Наталією Грінь бажають вам гарних вихідних! На фото зліва на право: Грибоєдова Наталія, Колоколова Ольга, Ангелова Тетяна, Тельпіс Майя, Терен Марина, Грінь Наталія, Чорна Наталія, Шульга Ольга, Кожухаренко Любов, Богаченко Тетяна, Пустовалова Анастасія.

У Медичному домі Odrex ультразвукові дослідження проводяться на ультразвукових апаратах Toshiba Aplio та Siemens S2000. Технологія датчиків високої щільності дає можливість реєструвати найменші зміни рівня сигналу — та, відповідно, вдається провести огляд досліджуваних ділянок тіла на достатній глибині, з якісним контрастним дозволом.

Детально про ультразвукову діагностику в Odrex і те, як підготуватись до різних видів даної діагностики читайте на нашому сайті.

Записатися на діагностику В Медичному домі Odrex можна через мобільний додаток , через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.