Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення урології Медичного дому Odrex

Лікарі відділення урології Медичного дому Odrex бажають вам здоров’я і вдалого та продуктивного тижня! На фото — лікарі Тамара Гіоргадзе та Наталія Ціп.

Урологія — делікатна тема, і зніяковілість — досить часта проблема, що може посилюватись, якщо лікар протилежної статі, і особливо гостро ця проблема стоїть у жінок. Тому в Odrex ви можете звернутись як до уролога-чоловіка, так і до уролога-жінки.

Урологи Odrex займаються лікуванням захворювань різних категорій складності. Ми займаємось хворобами нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози, чоловічих та жіночих геніталій. В основу нашої роботи покладені європейські протоколи лікування, що є гарантією точних та ефективних призначень.

В Odrex цілодобово надається допомога дорослим і дітям з нирковою колькою, анурією (відсутністю сечі), гематурією (появою крові в сечі), гострою затримкою сечі та в інших невідкладних ситуаціях. У відділенні також працюють лікарі, які мають великий досвід у лапароскопічному лікуванні пухлин передміхурової залози, сечового міхура, жіночих та чоловічих статевих органів, органозберігаючої хірургії пухлин нирок.

Детально про напрямок урології в Медичному домі Odrex.

Наші урологи ведуть прийом Медичному домі Odrex на Розкидайлівській 69/71 та Поліклініках всієї сім’ї на Сахарова в Райдужному та містах Чорноморськ та Южне.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.