Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікування інфаркту та стентування. Інтерв’ю серцево-судинного хірурга Костянтина Хацько

Інфаркт хоч і стається раптово, але процеси, що до нього призводять, формуються роками. Стрес, дні проведені безвилазно у ліжку, кожна викурена сигарета, бажання ласувати важкою та шкідливою їжею — це все накопичується. А в купі з факторами, на які людина не може вплинути, вірогідність інфаркту збільшується у рази. Але трохи зусиль з корекції способу життя — невисока ціна за здорове життя.

Костянтин Хацько — завідувач відділення інтервенційної радіології, рентгенендоваскулярний хірург та серцево-судинний хірург вищої категорії долучився до програми «Консиліум» на Першому міському каналі, де прояснив головні тонкощі попередження інсульту та його лікування.

Безпосередньо в Медичному домі Odrex лікування гострого інфаркту є безкоштовним для пацієнтів завдяки контрактуванню з Національною службою здоров’я України у цьому напрямку. Держава сплачує необхідний пакет послуг при гострому коронарному синдромі, до якого входить діагностика, стентування, цілодобовий моніторинг та перебування у стаціонарі в гострому періоді.

Разом з ведучою програми Тетяною Косенко обговорили ще й наступні питання:

  • Який механізм розвитку інфаркту, та що саме відбувається з організмом?
  • Чому інфаркти призводять до складних наслідків та навіть інвалідизації?
  • Чи може стан та умови, в яких перебувають зараз українці збільшити рівень серцево-судинних хвороб?
  • Як самостійно слідкувати за своїм станом, та чому ця відповідальність перед собою настільки важлива?
  • Що відбувається під час лікування: як діяти пацієнтові, та що може зробити лікар?
  • Постійний прийом медикаментів: чому так важливо не нехтувати їм?

Детально відповіді на ці та інші питання дивіться відео сюжеті.

Нагадаємо, що звернутись до приймального відділення Odrex можна цілодобово, в будь-який день тижня. Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за телефоном +38 (048) 752-9000.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.