Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікування переломів хребта малоінвазивними методами. Інтерв’ю нейрохірурга Олександра Яворського в ефірі 7-го каналу

Нейрохірургічні методики стрімко вдосконалюються, тому оперативні втручання сьогодні вже не схожі на ті, що проводили навіть 15-20 років тому. Консервативне лікування переломів чи травм хребта полягає у дотриманні суворого постільного режиму протягом місяців. А ось мінімально інвазивна хірургія хребта дозволяє пацієнтам стати на ноги вже за декілька годин після оперативного втручання. Про такі операції в ефірі 7-го каналу розповів нейрохірург Медичного дому Odrex — Олександр Яворський.

Зламаний хребет можуть відновити за допомогою вертебропластики чи кіфопластики. У цих випадках через невеликі проколи до хребта вводять спеціальний кістковий цемент. Є й інші методики, наприклад, встановлення металоконструкцій, які допомагають підтримувати хребет. Олександр Анатолійович розповів про особливості цих методик, відновлення пацієнтів після подібних втручань та відповів на наступні питання:

• В результаті чого можна отримати травму хребта?
• Як надавати першу допомогу у таких випадках та чи можна це взагалі робити?
• Які особливості консервативного лікування переломів хребта?
• Чи можливо взагалі вберегти себе від подібних травм?

Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/ambulance-odrex/

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на сайті https://odrex.ua/.