Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікування раку молочної залози: видалення пухлини та встановлення імпланту. Мамолог Денис Карпегін

Жовтень у всьому світі відзначається як «Місяць підвищення обізнаності щодо раку молочної залози». В новому відео ми розповімо вам про операцію пацієнтки з виявленим злоякісним утворенням грудей. Про процес лікування розповідає хірург-онколог, мамолог Медичного дому Odrex — Денис Карпегін.

Операція проходила в три етапи. Спочатку пацієнткі була проведена мастектомія — повне видалення молочної залози. Другим етапом операції Денис Васильович провів біопсію сторожового лімфатичного вузла. В забраному матеріалі клітини пухлини не були виявлені, тож команда змогла перейти до наступного етапу. Заключним етапом операції була реконструкція грудей за допомогою імпланта.

За умови раннього виявлення раку молочної залози, його можна вилікувати з високим ступенем ймовірності. Скринінг — УЗД або мамографія — дозволяє виявити новоутворення на ранніх стадіях, до появи перших симптомів.

У жовтні ми пропонуємо знижку 15% на мамографію для пацієнток Медичного дому Odrex. Акція діє з 1.10.2020 по 31.10.2020 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.

Записатись на консультацію та діагностику ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на нашому сайті: https://odrex.ua/specialists/denys-karpehin/