Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ліквідування геморою: володіємо всіма доступними методами

Геморой дуже часто зустрічається, але і цю, досить неприємну проблему можна легко виправити. Сучасна медицина дарує нам різноманітні методи, й лікування вже не є таким страшним, як раніше. Геморой першої, другої та інколи третьої стадії ми лікуємо малоінвазивними методиками, які неодноразово показали свою ефективність. Про те, як зараз лікують геморой, та в чому переваги різних методів, розповів провідний фахівець Медичного дому Odrex, хірург-проктолог вищої категорії — Олег Морє.

Малоінвазивні методики — швидше відновлення

Переваг у малоінвазивних методик лікування безліч, адже це малотравматичне лікування, що проводиться максимально безболісно, але зі швидким відновленням. Раніше ці втручання ми проводили з допомогою апарату THD Evolution, тепер ці процедури виконуються й апаратом Trilogy. У будь-якому з випадків методи направлені на лікування причини геморою, а не лише симптомів. Тому це дозволяє забути про проблему і далі насолоджуватись здоровим життям.

Найбільш яскраві ознаки геморою — кровотеча, випадіння та тромбози гемороїдальних вузлів. Захворювання розвивається через застій крові в малому тазу і порушується відтік крові з малого таза. Тому лікування полягає у перев’язуванні артерій гемороїдальних вузлів. Тому ми перев’язуємо і зашиваємо артерії, за допомогою спеціального ультразвукового устаткування — аноскопа. Також використовуємо розсмоктувальний шовний матеріал.

У результаті припиняється кровопостачання гемороїдальних вузлів, тому вони зменшуються в розмірі та склерозуються. Таким чином збереження тканин заднього проходу дозволяє зменшити біль від лікування та забезпечити швидше відновлення та нормальне функціонування в післяопераційному періоді. Обрати малоінвазивне лікування можна, якщо рано звернутись до лікаря: на другій або максиму третій стадії геморою.

Малоінвазивні методи лікування геморою, які використовують в Odrex:

  • лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями,
  • склеротерапія,
  • дезартерізація гемороїдальних вузлів під контролем ультразвукової доплерометрії.

Класична хірургія все ще актуальна

На пізніх стадіях захворювання вихід — класична хірургія, а саме — операція Мілліган-Моргана. Суть втручання спрямована на видалення гемороїдальних вузлів.

Хірург-проктолог вищої категорії Олег Море та координатор операційного блоку Олег Савелюк

Розвиток високих технологій в медицині дає можливість виконати операцію з видалення вузлів класичною методикою, за допомогою апаратів:

  • ультразвуковий скальпель,
  • апарат LigaSure,
  • радіохвильовий скальпель.

Проте, сучасна медицина та умови в Odrex дозволяють домогтись високих успіхів у лікуванні геморою й хірургічним методом. Наприклад, зменшення крововтрати під час втручання, знизити біль в області післяопераційних ран, скоротити час відновлення.

Записатись на консультацію проктолога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.