Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Медичний дім Odrex — партнер Забігу у вишиванках 2023

Нещодавно ми відсвяткували 32 річницю проголошення Незалежності України. В цей день в усіх містах проводились події присвячені цьому святу. В Одесі у парку імені Тараса Григоровича Шевченка пройшов «Забіг у вишиванках», партнером якого виступив Медичний дім Odrex.

Захід був спрямований на популяризацію здорового способу життя і спорту та зібрав багато мешканців Одеси та гостей нашого міста.

Учасники змагань пробігли дистанції 5 та 10 кілометрів, а організатором заходу виступили Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та громадська організація «Залізний клуб».

За здоров’ям та безпекою бігунів та глядачів на змаганнях слідкували фельдшери Швидкої допомоги Odrex Олександр Українець, Сергій Нікітін та водій Андрій Горбель.

Ділимось з вами фотозвітом зі змагань та нагадуємо, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора.

Дякуємо Збройним силам України за те, що ми маємо можливість брати участь у таких змаганнях. Бажаємо всім здоров’я, натхнення та добра!