Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Медичний нагляд вдома при COVID-19 та пневмонії

Дорогі друзі! Від сьогодні у вас з’явилася можливість отримання медичного нагляду вдома — для тих пацієнтів, котрі стикнулися з COVID-19 або пневмонією. Амбулаторна допомога буде надаватися в дистанційному режимі та з виїздом Швидкої допомоги Odrex.

Перебіг захворювання, спричиненого коронавірусом, може бути легким і не потребувати негайної госпіталізації. При чому це стосується більшості пацієнтів, які отримали підтвердження діагнозу COVID-19. Але цей діагноз, а також будь-яка пневмонія, мають складний та непередбачуваний характер, тож лікування має проходити під пильним наглядом спеціалістів.

Тож що робити у випадках, коли захворювання проходить у легкій формі і не потребує госпіталізації? Коли тест позитивний, але серйозних симптомів немає? Або коли комп’ютерна томографія виявила пневмонію? Ви можете проходити лікування в домашніх умовах під пильним наглядом пульмонолога Медичного дому Odrex.

Це пакет послуг, який включає 7 або більше днів медичного догляду:

• важливо, що це буде лікар, який спеціально навчався, постійно працює з нашими протоколами лікування COVID-19 та має досвід в пульмонології, веденні складних випадків пневмонії та власне COVID-19,
• в пакет медичного догляду також входить персональний пульсоксиметр, аби під час лікування постійно стежити за насиченістю крові киснем і вчасно помітити ускладнення,
• в пакет входить виїзд швидкої допомоги — за показаннями.

Детальніше про послугу ви можете дізнатися у операторів колл-центру Медичного дому Odrex: +38 (048) 730-00-30.

Нагадуємо, що приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7, а усі охочі можуть пройти тест на виявлення коронавірусної інфекції експрес та ПЛР-методом.