Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Методика керованого росту: історія малюка з О-подібною деформацією ніг

На початку відео ви побачите маленького пацієнта Сашка, якому близько трьох років. На той момент, до операції, у нього була виражена О-подібна деформація нижніх кінцівок. Батьки звернулись до Дмитра Єршова, дитячого ортопеда-травматолога, в Медичний дім Odrex, адже хвороба прогресувала, а крім зовнішніх змін у поставі, дитині було важко пересуватись самостійно.

Гіпохондроплазія, яка і спричинила проблему з ніжками — рідкісне спадкове захворювання. Але є сучасне рішення — метод керованого росту (guided growth). Це прийнятий у світі стандарт лікування, як при Х- та О-подібній деформації ніжок. Саме таке втручання виконали в Odrex малюку.

Під час втручання, малоінвазивно, зробили блокування зон росту стегнових кісток за допомогою пластин та гвинтів. Поступово, з процесом росту дитини відбувається корекція форми ніг. І ви можете самі побачити тепер результат на відео. Зараз Сашку трохи більше чотирьох років і він самостійно бігає з рівними ніжками та величезною посмішкою.

Таке втручання вважається операцією підвищеної складності, і довіряти в таких випадках потрібно професіоналам. Ми з ними співпрацюємо, аби надати найпильніший догляд за дитиною та всі необхідні умови для ефективного лікування. Це можливо завдяки необхідному оснащенню, мультидисциплінарній команді фахівців, досвіду та великому бажанню.

Детально про дитяче відділення ортопедії та травматології Odrex.

Дмитро Єршов — дитячий ортопед-травматолог із досвідом роботи понад 14 років. Лікар спеціалізується на лікуванні ортопедичних захворювань та складних травм кістково-м’язової системи у дітей. В Одесі він консультує в Odrex на Розкидайлівській 69/71. Ми завжди сповіщаємо у соціальних мережах про дні прийому спеціаліста.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.