Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день проктолога

26 жовтня своє професійне свято відзначають проктологи. Це лікарі, які займаються діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань промежини, а також товстої, прямої та ободової кишки, в тому числі поліпів, анальних тріщин та геморою.

Проктологічні захворювання вважаються делікатними проблемами, тому багато пацієнтів соромляться йти на консультацію до лікаря. Відчуваючи ніяковість, сором люди тривалий час відмовляються від необхідних обстежень та займаються самолікуванням у той час, як захворювання прогресує.

За рік, лікарі напрямку проктології Odrex провели понад 160 операцій та надали понад 3600 послуг. Сьогодні ми вітаємо Олега Море та Анастасію Зайцеву зі святом, дякуємо за відмінну роботу та бажаємо здоров’я, добра та процвітання!

В своїй роботі проктологи Odrex використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В роботі наші проктологи використовують принципи тільки доказової медицини та обирають оптимальний вибір методу лікування згідно з міжнародними рекомендаціями. Ви можете записатись на прийом до лікаря тієї статі, з яким вам буде комфортніше: прийом ведуть чоловік-проктолог і жінка-проктолог.

Ми маємо все, що необхідно для додаткової діагностики пацієнтів — КТ, МРТ, іригоскопія, колоноскопія, лабораторна діагностика, патогістологичні дослідження.

На базі Медичного дому Odrex лікарі відділення проктології проводять малоінвазивні та радикальні хірургічні втручання використовуючи новітні технології та обладнання в лікуванні проктологічних захворювань.

Також ми працюємо в напрямку лазерної та естетичної проктології. Лазерні технології — оптимальний вибір для вирішення естетичних проблем в проктології, наприклад, при видаленні періанальних бахромок — зайвої шкіри в області ануса, яка турбує тільки косметично і гігієнічно.

Проктологія, як і багато медичних спеціальностей, відзначає важливість ранньої діагностики. Від моменту виявлення захворювання залежить ефективність вирішення проблеми, а найчастіше і якість життя пацієнта.

Записатись на консультацію проктолога ви можете ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.