Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Михайло Михайлович Павлючок — електрофізіолог Медичного дому Odrex

Дорогі друзі, сьогодні ми хочемо познайомити вас з новим електрофізіологом Медичного дому Odrex — це Михайло Павлючок.

Павлючок Михайло Михалович закінчив Одеський національний медичний університет та проходив спеціалізації з кардіології та інвазивної електрофізіології в Національному університеті охорони здоров’я імені Платона Шупика.

Електрофізіолог, або аритмолог — це фахівець, який займається діагностуванням та лікуванням порушень серцевого ритму. У компетенцію лікаря входить вивчення порушень частоти, ритмічності та послідовності скорочень відділів серця. Він вивчає схильність до аритмій, а також вади серця, серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця.

Ви можете звернутись за консультацією Михайла Михайловича щодо миготливої аритмії (фібриляції передсердь) та інших порушень ритму, стенокардії, тахікардії, брадикардії тощо. В Медичному домі Odrex проводять катетерну абляцію таких аритмій, як фібриляція, тріпотіння передсердь.

Також Михайло Павлючок проводить імплантацію та налаштування кардіостимуляторів.

Головними показаннями для установки ЕКС є порушення серцевого ритму у пацієнта. Штучний стимулятор лікар рекомендує при таких захворюваннях:

  • брадикардія будь-якого виду з явними клінічними ознаками (запаморочення, непритомність, потемніння в очах, дезорієнтація),
  • епізоди зупинки серця на період більше трьох секунд,
  • частота серцевих скорочень, що не перевищує сорок-шістдесят ударів в хвилину у період активності організму,
  • атрио-вентрикулярна блокада, набута, що виникла після інфаркту або іншого захворювання.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.