Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Михайло Сербул запрошує на Odrex Bariatric Meeting V

Дорогі друзі, продовжуємо знайомити вас з учасниками ювілейної Міжнародної науково-практичної баріатричної конференції Odrex Bariatric Meeting V, яка пройде 17-18 вересня в Medical Hub Odrex.

Пропонуємо вашій увазі відеозапрошення завідувача хірургічним стаціонаром Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини, кандидата медичних наук, доцента, Заслуженого лікаря України — Михайла Сербула.

Михайло Михайлович — дійсний член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів та Асоціації баріатричних хірургів України. За час своєї роботи в напрямку баріатричної хірургії Михайло Михайлович оволодів безцінним досвідом, яким із задоволенням поділиться з учасниками конференції.

Конференція Odrex Bariatric Meeting буде цікава хірургам, ендокринологам, дієтологам, сімейним лікарям та гастроентерологам.

Участь у конференції — безкоштовна, а наживо в залі Medical Hub Odrex можлива за спеціальним запрошенням. Пишіть на medhubodrex@gmail.com.

Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://forms.gle/2VZnHG2yGqVR6FvPA

Буде багато нового, цікавого та виняткового. До зустрічі на Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції з лікування ожиріння.