Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
В этом разделе могут встречаться откровенные сцены, изображения ран и хирургических операций. Впечатлительным людям рекомендуем воздержаться от просмотра.

Мистецтво хірургії

Зафіксували для вас «золоту годину» в одній з наших операційних.

Поки команда хірургів працювала в операційній з абсолютно вражаючим краєвидом, пропонуємо вам побачити красу в самій хірургії. Адже праця, яка відбувається за операційним столом, не менш прекрасна, бо має на меті зцілення та покращення.

Медицина майбутнього не обмежується технологіями — розвиток медичної науки допомагає нам краще розуміти захворювання і більше допомагати пацієнтам, втім, нам потрібні краса та мистецтво, щоб краще осягнути природу людяності, страждання, співпереживання. Тому ми інтегруємо їх в свою щоденну роботу.

Краєвиди, які захоплюють і надихають, також сприяють одужанню та добробуту пацієнтів. Медичний дім спроектований як відкритий, просторий, функціональний та спокійний простір — як для відвідувачів лікарні, так і для персоналу. Чіткі лінії, денне світло, яке заповнює атріум через 20-метрові вікна, відкриті конструкції — щоденно мотивують. Стіни операційних знають, що таке складні рішення, втома, моменти, коли надії вкрай мало, але водночас наповнюють жагою жити.

Дякуємо команді хірургічного відділення №2: в.о. завідувача Віталію Русакову, асистенту хірурга Світлані Пірієвій, хірургу Володимиру Янко, операційній сестрі Оксані Дмитрик. молодшій медичній сестрі Кадеркіній Алесі.