Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Місце сили та енергії. Стаціонар терапії, кардіології та неврології Odrex

У стаціонарі Медичного дому Odrex допомагають пацієнтам зі складними, багатоликими та багатофакторними захворюваннями. Це відділення ще називають «соматикою», від грецького слова «тіло». У цьому відділенні лікують пацієнтів із захворюваннями серця та судин, дихальної системи, печінки та нирок, нервової системи та іншими, іноді поєднаними, дуже часто хронічними хворобами. Для цілісного, об’ємного розуміння таких випадків лікарі відділення працюють разом: недарма з-поміж них є і терапевти, і кардіологи, неврологи, інфекціоністи, алергологи. Це дружна велика команда під керівництвом завідувачки — Олени Анатоліївни Усенко.

На фото частина команди стаціонару Медичного дому Odrex: невролог Олег Олександрович Танєєв, кардіологи Альона Дмитрівна Марченко та Тетяна Вікторівна Кузнєцова, завідувачка стаціонару, терапевт, кардіолог Олена Анатоліївна Усенко, терапевт, алерголог Андрій Андрійович Ілляшенко, неврологи Олена Ігорівна Узун та Ігор Павлович Тендит, медичний секретар Олена Михайлівна Стрільчук.

У стаціонарних лікарів дуже активний графік: лише за ранок потрібно встигнути підготувати доповіді на дві п’ятихвилинки, ознайомитись з аналізами своїх пацієнтів та замовити нові дослідження, прописати призначення на день, піднятись із завідувачем до реанімації та обговорити з черговим реаніматологом лікування найскладніших пацієнтів. І лише тоді приступити до основної денної роботи. А відділення працює цілодобово: чергові лікарі та медсестри доступні 24/7, палати оснащені моніторингом та кнопками виклику медперсоналу.

Тривала та складна терапія сьогодні не така, як раніше. Дуже важливий нюанс у лікуванні — це комплексний підхід, робота з багатьма фахівцями. Але крім цього, нам важливо, щоб введення лікарських препаратів, забір крові або інші маніпуляції не так агресивно та пригнічуючи позначались на якості життя наших пацієнтів. Тому ми приділяємо увагу різним методам знеболювання. А ще робимо все, щоб пацієнтам було спокійно та затишно: просторі світлі палати з WiFi, смачна їжа, м’який халат та журнал на полиці, свіже повітря (високі стандарти вентиляції) та персонал, який завжди поряд.

Нагадуємо вам про те, що записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.