Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію можна отримати у Медичному домі Odrex

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію — офіційний документ, що підтверджує завершений цикл імунізації, тобто щеплення від COVID-19. Сімейні лікарі Odrex також видають свідоцтво. Для цього потрібно просто звернутись на консультацію до лікаря, з яким у вас укладена декларація. За програмою НСЗУ це безкоштовно і в Медичному домі.

Мільйони хворих, складні випадки та безліч історій абсолютно різних людей щодня не дають нам забути про одягнену маску, дистанцію та миття рук. Ми й досі слідуємо цим правилам, а ще віримо та знаємо, що вакцинація від COVID-19 — найдієвіший спосіб боротьби з хворобою. Але боротись нам потрібно разом, кожному докладаючи власних зусиль.

Що це за документ?

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію видається тим людям, які щепились від COVID-19. Отримувати документ рекомендовано після отримання другої дози вакцини. Свідоцтво про вакцинацію може знадобитись для перетину кордону, в країни, які визнали цей документ.

Свідоцтво дійсне лише у випадку, якщо введена вакцина схвалена до екстреного застосування ВООЗ. В Україні наразі це: AstraZeneca різних виробників, Comirnaty від Pfizer-BioNTech та CoronaVac від Sinovac Biotech.

Документ видається у паперовому форматі, містить дані пацієнта та інформацію про введену вакцину. Наразі рекомендований термін дії такого свідоцтва — один рік, а так звані «ковідні сертифікати» ще розробляються в країні. Тому на сьогодні свідоцтво — єдиний офіційний документ, що засвідчує щеплення та відповідає міжнародним вимогам.

Як я можу отримати свідоцтво?

Отримати свідоцтво можна в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров’я, в сімейного лікаря.

Якщо у вас укладена декларація з сімейним лікарем Медичного дому Odrex, потрібно записатись на консультацію за програмою НСЗУ. Лікар заповнить свідоцтво на основі даних, які вносили до електронної системи охорони здоров’я під час вакцинації. Місце, де вас вакцинували, не впливає на можливість видачі документу.

У свідоцтві буде вказано, крім персональних даних, дата щеплення, назва вакцини, штамп Медичного дому Odrex та лікаря, який видав документ.

Попередній запис на консультацію до сімейного лікаря дозволяє уникнути черги, а запланований час консультації дозволить вирішити ще й важливі питання з вашого самопочуття.

Записатись на консультацію сімейного лікаря можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.

Детальніше про укладання декларацій з сімейним лікарем в Odrex читайте на нашому сайті.