Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день невролога

Сьогодні професійне свято відзначають неврологи, а це означає, що ми маємо привід трохи зазирнути за лаштунки їхньої роботи. Тож хто такі неврологи та навіщо вони б’ють молоточком по коліну? Про все по черзі.

Неврологи (невропатологи теж правильно, але це застаріла назва спеціальності) займаються діагностуванням, профілактикою та лікуванням хвороб центральної та периферичної нервової системи. Болить голова, німіє рука, смикається око, «тягне шия», турбує спина – це все до нього. Для того, щоб визначити причину хвороби, неврологи не лише ретельно збирають анамнез, тобто скарги пацієнта, а ще й проводять діагностику – перевіряють, як працюють рефлекси, яка здатність координувати рухи. Якщо цих маніпуляцій для встановлення діагнозу недостатньо, лікар відправляє на додаткові обстеження – МРТ, КТ, доплерографію судин голови та шиї, лабораторні аналізи. Після отримання результатів він видає свій «вердикт» та призначає лікування.

У Медичному домі Odrex представлений весь цикл медичних послуг з неврології – від діагностики до лікування захворювань всіх видів складності. Неврологічну допомогу ми надаємо 24/7, в разі необхідності викликаємо невролога до приймального відділення. А ще ми безплатно проводимо тромболізис для всіх пацієнтів, бо по цьому напрямку законтрактовані з НСЗУ.

Ми вітаємо всіх неврологів зі святом і зичимо перемог у боротьбі з хворобами!

Наші неврологи приймають в Одесі у багатопрофільній клініці Odrex на Розкидайлівській, 69/71, в поліклініці на ж/м «Райдужний», 19/2, по вул. Академіка Сахарова, 1б/2, у місті Южний по вул. Шевченка, 18/4 та в місті Чорноморськ по вул. 1-го Травня, 23.

Ви можете записатись на консультацію невролога через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.