Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день проктолога 2022

Сьогодні, 26 жовтня, своє професійне свято відзначають проктологи — лікарі, які займаються діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань промежини, а також товстої, прямої та ободової кишки.

У цей день ми вітаємо проктологів Медичного дому Odrex Олега Море та Олександра Думінця зі святом, дякуємо за відмінну роботу та бажаємо здоров’я, добра та процвітання!

Зазвичай, захворювання, пов’язані з дискомфортом в області заднього проходу, викликають не лише фізичний, а й психологічний дискомфорт пацієнтів. Попри це, більшість людей, соромлячись своїх проблем, відкладають похід до лікаря, займаються самолікуванням що зрештою призводить до серйозних ускладнень, і ті хвороби, які можна було б вилікувати медикаментозними методами — вирішуються вже шляхом оперативного втручання.

Проктологи Медичного дому Odrex у своїй роботі використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші лікарі використовують принципи доказової медицини та обирають оптимальний вибір методу лікування згідно з міжнародними рекомендаціями.

В Odrex є все, що необхідно для додаткової діагностики пацієнтів: КТ, МРТ, іригоскопія, колоноскопія, лабораторна діагностика, патогістологічні дослідження.

На базі Медичного дому Odrex лікарі відділення проктології проводять малоінвазивні та радикальні хірургічні втручання використовуючи новітні технології та обладнання.

Щороку ми нагадуємо вам про те, що своєчасне звернення до лікаря допомагає уникнути неприємних наслідків. Від моменту виявлення захворювання залежить ефективність вирішення проблеми, а найчастіше і якість життя пацієнта.

Детально про проктологію в Odrex.

Проктологи Odrex ведуть прийом в Медичному домі на Розкидайлівській, 69/71 та Поліклініці всієї сім’ї в Чорноморську, вулиця 1 Травня, 23.

Записатись на консультацію проктолога ви можете ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.