Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день радіології

Щорічно, 8 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день радіології, або International Day of Radiology.

Це свято є спільною ініціативою Європейського товариства радіології, Радіологічного товариства Північної Америки та Американського коледжу радіології. Вітаємо всіх лікарів рентген-діагностичного відділення та відділення інтервенційної радіології Odrex з професійним святом і дякуємо вам за щоденну працю, за знання, які ви щодня застосовуєте в роботі.

Радіологія — це розділ медицини, що вивчає застосування променевих методів для діагностики та лікування різних захворювань, а також захворювань і патологічних станів, що виникають при впливі іонізуючого випромінювання на організм людини.

Ця дата вибрана не випадково. Саме 8 листопада 1895 Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання, поклавши початок нової медичної дисципліни. В цей день затримавшись як завжди в лабораторії він зауважив, що паперовий екран, покритий шаром кристалів платиноціаністого барію, засвітився зеленим світлом. Рентген здогадався, що невідоме випромінювання виходить від катодної трубки і назвав його Х-променями. Уже через два тижні після відкриття Вільгельм Рентген спробував зробити перший знімок за допомогою Х-випромінювання. Першою, хто випробував винахід на собі, була його дружина Берта.

З того часу радіологія дуже швидко зайняла важливе місце в медицині. В Медичному домі Odrex радіологічні методи використовується не тільки для діагностики захворювань. Широке використання портативний рентген має під час операцій — наприклад, травматологічних та нейрохірургічних, а за допомогою ангіографу проводять малоінвазивні процедури на серці та судинах.

Нагадуємо, що записатись на діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.