Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день медичної сестри

Вже понад 100 років 12 травня у світі відзначають День медичної сестри. Сьогодні медсестри — більш ніж половина всіх медичних працівників світу. А ще вони — справжня гордість Медичного дому!

Медична сестра або ж медичний брат — категорія працівників, які мають більше ніж 100 направлень. Вони працюють в операційних, кабінетах забору аналізів, палатах, фізіотерапевтичних кабінетах, асистують лікарям та виконують безліч обов’язків, яких інколи ми й не помічаємо. Але саме середній та молодший медичний персонал проводить найбільше часу з пацієнтом, знає про всі нюанси його стану, допомагає у моральному та фізичному планах.

До речі, Міжнародна рада медичних сестер (ICN) оголосила 2020 рік Роком медсестри та акушерки. Це пов’язано з тим, що 200 років тому народилася Флоренс Найтінгейл — реформаторка сестринської справи з Англії. За даними ВООЗ у світі нараховують близько 28 мільйонів працівників сестринської служби, однак і такої кількості недостатньо. Дефіцит знаходиться на позначці близько 6 мільйонів працівників.

Головна медична сестра Odrex Олена Горшкова

Ми дякуємо медичним сестрам за сумлінну працю, турботу, розуміння, співпереживання, неоціненну допомогу, сміливість та роботу у скрутні часи. Ми пишаємося вами та вітаємо з професійним святом. Нехай у вашій роботі зустрічаються лише посмішки та подяка!

Приєднуйтесь до привітань у коментарях!